סיטונאות

חנויות לתשמישי קדושה, בעלי עסקים, מוסדות,בתי חב''ד ומפיצים ניתן להזמין ממוצרי "שלום מישראל יודאיקה" גם בכמויות סיטונאיות ,בהזמנות גדולות ומרוכזות. על מגוון המוצרים תוכלו לקרוא באתר ולהתרשם מקטלוג המוצרים המעוצבים.המוצרים נעשים בדיוק מרבי ובהשגחה קפדנית גם בכמויות גדולות, חברת "שלום מישראל יודאיקה" הינה אומנית בתחומה וככזאת היא בעלת סטנדרטים גבוהים של איכות,אמינות ושירות מקצועי משלב ההזמנה עד לאיסוף.
למזמינים בכמויות גדולות המיועדות למכירה יש ברשותנו סטנדים לרכישה המקדמים מכירות ומציגים את המוצרים בצורה מזמינה וניתנים להצבה בחנויות ומרכזי מכירה.

 

בקשה להצעת מחיר

 

 

*
*
*
*
*
*
*מעונין לקבל פרטים

*

הקדשה או הטבעת שם כמזכרת לאירוע בהתאמה אישית
מנהלי מוסדות ,בעלי שמחה ומארגני אירועים באפשרותכם לבחור מבין מגוון המוצרים המוצגים באתר את המוצר אותו ברצונכם להעניק כמזכרת מכם,מהאירוע או כשי להבעת הערכה .אנו נטביע בעבורכם על המוצר את ההקדשה הרצויה לפי הזמנה ובהתאמה אישית. המוצר יהווה מזכרת ערכית בעלת שימוש רב ליקירכם ויסמל מעל הכול את החשיבות הרבה שאתם מייחסים להם, מה שיבוא לידי ביטוי דרך שי מקורי המהווה סגולה לשמירה והגנה. מעבר לכך יקירכם יבחינו מיד בהשקעה הרבה ובחשיבה האישית הטמונה בשי מעין זה.
סטנדים
סטנדים מקדמי מכירות למזמינים בכמויות סיטונאיות
עבור לתוכן העמוד
ספר הזוהר | יודאיקה | חת"ת | יודאיקה סיטונאות